Naar inhoud
Gemeente Mol

foto foto

Paul Rotthier (CD&V)

Functie:
  • Burgemeester

    • Algemeen beleid en coördinatie
    • Politie
    • Brandweer
    • Nucleaire zaken

    Zitdag

    Iedere donderdag (uitgezonderd schoolvakanties) van 18 tot 19.30 uur op de eerste verdieping van 't Getouw.

gsm 0497 47 18 50
tel. 014 33 08 50
paul.rotthier@gemeentemol.be
foto foto

Kathleen Deckx (SP.a)

Functie:
  • 1e schepen

    • toerisme
    • feestelijkheden
    • lokale economie
    • onderwijs
    • buitenschoolse kinderopvang

    Zitdag

    De eerste en derde donderdag van de maand (uitgezonderd schoolvakanties) van 18 tot 19.30 uur op de eerste verdieping van 't Getouw (schepenzaal). 

gsm 0499 59 49 94
kathleen.deckx@gemeentemol.be
foto foto

Hans Schoofs (Open VLD+)

Functie:
  • 2e schepen

    • openbare werken
    • patrimonium
    • monumenten en landschappen
    • informatie

    Zitdag

    Iedere donderdag (uitgezonderd schoolvakanties) van 18 tot 19.30 uur op de eerste verdieping van 't Getouw.

gsm 0477 79 35 87
tel. 014 33 08 56
hans.schoofs@gemeentemol.be
foto foto

Peter Van Rompaey (CD&V)

Functie:
  • 3e schepen

    • financiën
    • ruimtelijke ordening
    • milieu

    Zitdag

    Iedere donderdag (uitgezonderd schoolvakanties) van 18 tot 19.30 uur op de eerste verdieping van 't Getouw.

foto foto

Christophe Verdonck (CD&V)

Functie:
  • 4e Schepen

    • sport
    • volksgezondheid
    • landbouw - plattelandsbeleid

    Zitdag

    Enkel na afspraak op nummer 0496 69 30 94.  Bureel naast inkomhal van overdekt zwembad Den Uyt

Mulgrachtstraat 9

gsm 0496 69 30 94
tel. 014 33 05 01
christophe.verdonck@gemeentemol.be
foto foto

Paul Vanhoof (SP.a)

Functie:
  • 5e Schepen

    • cultuur
    • energie
    • mobiliteit
    • woonbeleid

    Zitdag

    Iedere donderdag (uitgezonderd schoolvakanties) van 18 tot 19.30 uur op de eerste verdieping van 't Getouw.

De Mosten 17

gsm 0484 69 92 32
tel. 014 33 08 60 ('t Getouw), 014 71 82 36 (thuis)
paul.vanhoof@gemeentemol.be
foto foto

Tessa Knaeps (Open VLD+)

Functie:
  • 6e schepen

    • begraafplaatsen
    • erediensten
    • openbaar groen

    Zitdag

    Iedere donderdag (uitgezonderd schoolvakanties) van 18.30 tot 19.30 uur op de eerste verdieping van 't Getouw.

Collegestraat 11

gsm 0496 22 72 84
tel. 014 33 08 52
tessa.knaeps@gemeentemol.be
foto foto

Tomas Sergooris (SP.a)

Functie:
  • 7e schepen

    • personeel
    • ontwikkelingssamenwerking
    • sociaal beleid (exclusief 'seniorenbeleid')
    • jeugd
    • kansarmoede
    • gelijke kansenbeleid

    Zitdag: Iedere donderdag (uitgezonderd schoolvakanties) van 18 tot 19.30 uur op de eerste verdieping van 't Getouw.

Middenstraat 21A

gsm 0468 13 35 69
tel. 014 33 08 61
tomas.sergooris@gemeentemol.be

Iedere donderdag (uitgezonderd schoolvakanties) van 18.30 tot 19.30 uur op de eerste verdieping van 't Getouw.

foto foto

Wim Caeyers (CD&V)

Functie:
  • schepen/voorzitter OCMW

  •  

    Zitdag

    Enkel na afspraak op nummer 014 33 15 20, bureel OCMW.

tel. 014 33 15 26
wim.caeyers@ocmwmol.be
foto foto

Servais Verherstraeten (CD&V)

Functie:
  • raadslid

gsm 0475 20 08 64
tel. 014 32 18 03
servais.verherstraeten@dekamer.be
foto foto

Maria Luyckx (CD&V)

Functie:
  • raadslid

gsm 0496 65 29 10
tel. 014 33 08 60
maria.luyckx@telenet.be
foto foto

Koen Van Gompel (Memo)

Functie:
  • raadslid

Sint-Apollonialaan 96

gsm 0474 30 71 84
koenvangompel1@gmail.com
foto foto

Jozef Lodewijckx (CD&V)

Functie:
  • raadslid

Slachthuisstraat 92

gsm 0496 52 95 52
lode.jcpd@telenet.be
foto

Andre Verbeke (N-VA)

Functie:
  • raadslid

Turnhoutsebaan 100

gsm 0475 75 65 72
tel. 014 31 30 11
verbekeandreas@dommel.be
foto foto

Koen Dillen (N-VA)

Functie:
  • raadslid

gsm 0477 55 83 52
koen.dillen@n-va.be
foto

Hans De Groof (N-VA)

Functie:
  • raadslid

Vosstraat 12

gsm 0498 46 48 32
hans.degroof@n-va.be
foto foto

Marc Van Roy (N-VA)

Functie:
  • raadslid

Sint-Odradastraat 2

gsm 0497 47 17 79
tel. 014 73 59 35
marc.vanroy@skynet.be
foto foto

Lotte Vreys (CD&V)

Functie:
  • raadslid

foto foto

Zehra Ünlü (SP.a)

Functie:
  • raadslid

foto foto

Wendy Soeffers (N-VA)

Functie:
  • raadslid

foto foto

Mia Belmans (N-VA)

Functie:
  • raadslid

foto

Jan Vangheel (N-VA)

Functie:
  • raadslid

foto foto

Paul Janssen (N-VA)

Functie:
  • raadslid

gsm 0486 57 10 43
paul.janssen@n-va.be
foto Foto

Solange Abbeloos (Memo)

Functie:
  • raadslid

Adolf Reydamslaan 49

gsm 0497 40 47 76
solange.abbeloos@gmail.com

Piet Lamberts-Van Assche (N-VA)

Functie:
  • raadslid

foto foto

Luc Van Craenendonck (CD&V)

Functie:
  • raadslid

gsm 0477 40 37 27
luc.vancraenendonck@gmail.com

Nele Schrevens (SP.a)

Functie:
  • raadslid

Watertorenstraat 8 

gsm 0494 03 28 18
schrevensnele@hotmail.com

Nelly Eyckmans (N-VA)

Functie:
  • raadslid

Tom Van Hoof (Vlaams Belang)

Functie:
  • raadslid

Ria Melis (Open VLD+)

Functie:
  • raadslid

foto foto

Peter Berghmans (CD&V)

Functie:
  • Voorzitter gemeenteraad

  • voorzitter gemeenteraad

Tortelstraat 22

tel. 014 31 75 35
peter.berghmans@gemeentemol.be

Christian Elsemans

Functie:
  • gemeentesecretaris

    • algemene leiding en coördinatie van de gemeentelijke diensten
    • hoofd van het gemeentepersoneel
    • voorbereiding van de college- en gemeenteraadsdossiers