Naar inhoud
Gemeente Mol

Stem op jouw favoriet voor publieksprijs sportlaureaten 2018

Bekijk ook

vrijdag 4 januari 2019

Wie verdient volgens jou de publieksprijs sportlaureaten 2018? Stem voor 28 januari 2019 op jouw favoriet. Let op! Je mag maar één stem uitbrengen. De huldiging vindt plaats op 1 februari in Schouwburg Rex.

De kandidaten voor de publieksprijs zijn:

 

Sportfiguur

Naam Club + Discipline Belangrijkste prestatie
Brenda Wagemans VMCF, motocross Europees kampioen IMBA dames, twee jaar achter elkaar
Ilse Van Gestel J.M.T. Mol, lopen 3e plaats Belgisch kampioenschap marathon V45
Jana Horemans Vabco Mol, spurt en springnummers 6e Ivo Van Damme memorial + provinciaal kampioen in diverse spring- en sprintnummers
Marte De Jonghe Hockey Inter Mol, hockey U19 nationaal 2A
Peter Slegers J.M.T. Mol, lopen 3e plaats Belgisch kampioenschap marathon M50
Sylvie Peeters Paardrijden, western Europees kampioen Trail Novice Amateurklasse
Yoric Dammen International Trial Team, Bike Trial Europees bekerwinnaar

 

G-sporter

Naam Club + Discipline Belangrijkste prestatie
Jesse Loots BBC Geel, basketbal Goud op het internationaal tornooi in Treviso (Italië)
Martijn Dillen To Walk Again, rolstoelrace 1e plaats op 100 m wheelchair race jongens en meisjes op Memorial Van Damme 2018
Maxim Ceulemans Hockey Inter Club, hockey Ongelooflijke inzet voor de sport!
Seppe Geerts Gym Mol vzw, gymnastiek, toestelturnen Special olympics: 2 gouden medailles voor sprong- en grondoefening
Seppe Loots BBC Geel, basketbal Goud op het internationaal tornooi in Dessel met Unified ploeg The Sloths

 

Jongere

Naam Club + Discipline Belangrijkste prestatie
Bradley Vandenweyer Olympia Mol, handboogschieten 2e plaats Belgisch kampioenschap lange afstanden bij de cadetten, 2e plaats Belgisch kampioen 3-pijlen systeem korte afstand bij de cadetten
Helena Lens Olympia Mol, handboogschieten Belgisch kampioen “lange afstanden”, Belgisch kampioen 3-pijlen systeem “korte afstand”
Kato Roeymans Vabco Mol, lopen 2e Belgisch kampioenschap op de 800 m
Kato Van Goethemd Koninklijke Wezel Tennisclub, tennis Halve finale Vlaams kampioenschap U15/3
Noor Sleebus Hockey Club Inter Mol, hockey Voor het tweede jaar op rij is Noor geselecteerd als Be Gold District speelster, speelt als U14 mee met de U16-meisjes in VHL1 en af en toe met de U19-meisjes in VHL 1
Noor Vandendijck ACROG Balen BC 1e plaats Belgisch Kampioenschap veldrijden U15 categorie 12 jarige meisjes
Wietse Beylemans Olympia Mol, handboogschieten Belgisch kampioen lange afstanden bij de benjamins, Belgisch kampioen 3-pijlen systeem korte afstand bij de benjamins
Zjef Ceunen Vabco Mol, lopen Belgisch Kampioenschap Kessel-Lo: 1500 m piste 9e plaats, 1e  van zijn geboortejaar

Meer info: sportdienst, 014 33 05 04, sportraad@gemeentemol.be