Tussen woensdag 29 april en 13 mei voeren onze diensten verschillende werken uit op parking ’t Getouw en het fietspad van de Wandelweg ter hoogte van de Kersenlaan richting campus Rozenberg. Je ondervindt daardoor tijdelijk hinder: enkele parkeerplaatsen zijn niet beschikbaar en een deel van het fietspad is afgesloten. Tijdens de werken volgen fietsers en voetgangers de omleiding rond de parking.
Planning van de werken:
> Woensdag 29 en donderdag 30 april: tijdelijk minder parkeerplaatsen aan ’t Getouw
Onze diensten plaatsen een bekisting op het pleintje voor de fietsenstalling op parking ’t Getouw. Hier komen later zitbanken.
Tijdens deze werken zijn 4 parkeerplaatsen tijdelijk niet beschikbaar. De parkeerplaats voor Cambio blijft wel vrij.
> Maandag 4 tot en met woensdag 13 mei: fietspad Wandelweg tussen Kersenlaan en campus Rozenberg tijdelijk afgesloten
Het fietspad ter hoogte van de Kersenlaan richting campus Rozenberg is beschadigd en wordt hersteld:
- Maandag 4 mei: opbreken fietspad
- Dinsdag 5 mei: gieten nieuwe beton op het fietspad en op het pleintje ter hoogte van de fietsenstalling
- Van woensdag 6 tot en met 13 mei: uitharden beton
Tijdens deze periode volgen fietsers en voetgangers de omleiding rond parking ’t Getouw. Fietsen over de parking is niet toegestaan. Kies indien mogelijk een alternatieve route.
- Adres
- Molenhoekstraat 2 , 2400 Mol
- Tel.
- E-mailadres
- Adres
- Molenhoekstraat 2 , 2400 Mol
- Tel.
- E-mailadres


