Mini-Bistro Apollon in Cultuurcafé ‘t Getouw: broodje of dagmenu vanaf vrijdag 13 december

Gepubliceerd op  woensdag 11 december 2024 om 10.39 uur

Vanaf vrijdag 13 december kan je in Cultuurcafé ’t Getouw (Molenhoekstraat 2) terecht voor broodjes, dagsoep of een dagmenu, drank en gebak van de Biehal. Inwoners met honger kunnen er elke donderdag of vrijdag terecht tussen 10.30 en 17 uur. Broodjes bestel je vóór 9.30 uur de dag zelf via de app ‘de Biehal Food’. Het dagmenu of de dagsoep, drank en gebak staan zonder bestelling voor je klaar. Deze mini-Bistro Apollon blijft open zo lang er gewerkt wordt in de Sint-Apollonialaan, voorlopig al zeker tot eind maart.

Sinds dinsdag 29 oktober wordt er gewerkt in de Sint-Apollonialaan tussen het kruispunt met de Nijverheidsstraat-Keirlandse Zillen en het kruispunt met de Postelarenweg. Hierdoor zijn Bistro en Broodjesbar Apollon minder goed bereikbaar. Tot het einde van de werken bieden de medewerkers van de Biehal nu een betaalbaar menu aan in Cultuurcafé ’t Getouw. De mini-bistro Apollon staat open voor iedereen.

Aanbod

Op donderdag en vrijdag tussen 10.30 en 17 uur bestaat de menukaart uit:

Je vindt het menu en de prijslijst op www.debiehal.be/dienst/bistro-apollon.

Openingsuren

De Bistro Apollon in het Cultuurcafé opent op vrijdag 13 december. Daarna kan je er standaard terecht op donderdag en vrijdag tussen 10.30 en 17 uur. 

Als er andere evenementen plaatsvinden in het Cultuurcafé, blijft de Bistro gesloten. Denk bijvoorbeeld aan de Broodje Mol-concerten van het Cultuurcentrum op vrijdagmiddagKijk voor de zekerheid dus altijd even op de website van de Biehal voor de juiste openingsuren en bijhorende menu's

Cultuurcafé ’t Getouw

Je vindt Cultuurcafé ’t Getouw op het gelijkvloers van ’t Getouw (Molenhoekstraat 2), naast Zaal ’t Getouw. Met de uitbreiding van de Biehal valt er nu elke weekdag wel iets te beleven:

  • maandag: krant lezen tijdens wekelijkse sluitingsdag van de bib
  • dinsdag en woensdag: Atelier Comité (Den Brand) verwelkomt je graag tussen 9.30 en 15.30 uur. Je geniet van een koffietje, lekker geurend gebak, verse dagsoep, een glaasje fris,… Je kan ook je eigen boterhammen opeten. De vrijwilligers vragen dan wel om een drankje te bestellen.
  • donderdag en vrijdag: lekker eten tussen 10.30 en 17 uur dankzij de medewerkers van de Biehal.
Adres
Molenhoekstraat 2 , 2400 Mol
Tel.
Vandaag
Gesloten
Morgen
Welkom zonder afspraak: 10 tot 20 uur
Telefonisch: 10 tot 20 uur