Infoavond over gehoorverlies trekt 52 bezoekers op Wereldhoordag

Gepubliceerd op  woensdag 4 maart 2026 om 12.08 uur

De infoavond ‘Gezien en gehoord: wat als oren niet meer optimaal horen?’ lokte op dinsdag 3 maart 52 geïnteresseerden naar zaal ’t Getouw. Tijdens de gratis avond ontdekten bezoekers meer over gehoorverlies via een lezing van psycholoog en doctor Leo De Raeve en verschillende infostanden.

De infoavond vond plaats naar aanleiding van Wereldhoordag, een internationale dag die aandacht vraagt voor gehoorverlies en het belang van goede hoorzorg.

Infostanden en toegankelijke lezing

Voor de lezing konden bezoekers terecht bij infostanden van Hoornetwerk Vlaanderen/Onder Ons vzw, Onici, Audika, Lapperre, Hoorliving en Hoorcentrum Aerts. Minstens 35 bezoekers gingen langs bij de standen voor extra informatie en advies.

Tijdens de lezing was er ook aandacht voor toegankelijkheid. Ongeveer 15 aanwezigen maakten gebruik van de gehoorondersteuning. Daarnaast zorgde een tolk Vlaamse gebarentaal ervoor dat iedereen de lezing goed kon volgen.

  •  (vergroot foto)
  •  (vergroot foto)
  •  (vergroot foto)
  •  (vergroot foto)
  •  (vergroot foto)
  •  (vergroot foto)
Adres
Jakob Smitslaan 24 , 2400 Mol
Tel.
Vandaag
Afspraak: 9 tot 12 uur & 13.30 tot 16 uur
Telefonisch: 9 tot 12 uur & 13.30 tot 16 uur
Morgen
Afspraak: 9 tot 12 uur
Telefonisch: 9 tot 12 uur