Bib zoekt jonge boekenfans voor de Leesjury

Gepubliceerd op  woensdag 5 augustus 2026 om 7.47 uur

Ben je tussen 8 en 12 jaar en dol op verhalen? Vanaf september start de bib met een nieuwe groep van de Leesjury. Je leest verrassende kinderboeken, praat erover met andere boekenfans en neemt deel aan leuke activiteiten. Schrijf je vóór 1 september in via www.gemeentemol.be/deelname-leesjury. Zo wordt samen lezen nog leuker!

De Leesjury is een leesclub voor kinderen en jongeren in Vlaanderen. Als jurylid lees je boeken binnen je leeftijdscategorie. Daarna bespreek je ze met andere deelnemers en geef je jouw beoordeling.

Je hoeft geen supersnelle lezer te zijn. Zolang je graag in een verhaal duikt en benieuwd bent naar nieuwe boeken, ben je van harte welkom.

Vijf gezellige bijeenkomsten

De Leesjurygroep komt 5 keer samen in de bib. Tijdens de bijeenkomsten praat je met andere jonge boekenfans over de gelezen verhalen. Daarnaast staan er creatieve en speelse activiteiten op het programma die aansluiten bij de boeken. Zo ontdek je misschien een nieuwe favoriete schrijver, leer je andere boekenliefhebbers kennen en bekijk je verhalen eens door de ogen van iemand anders. Het leesjaar eindigt met een feestelijk slotmoment.

Schrijf je in vóór 1 september

Wil je vanaf september deel uitmaken van de Leesjury? Geef dan vóór 1 september je contactgegevens door via www.gemeentemol.be/deelname-leesjury. Op basis van het aantal inschrijvingen bepalen we hoeveel groepen er starten. De data en tijdstippen van de bijeenkomsten leggen we vast in overleg met de begeleiders en deelnemers. Na de inschrijving ontvang je verdere informatie. De bijeenkomsten vinden plaats in de bib, Molenhoekstraat 2.

Adres
Molenhoekstraat 2 , 2400 Mol
Tel.
Vandaag
Welkom zonder afspraak: 10 tot 20 uur
Telefonisch: 10 tot 20 uur
Morgen
Welkom zonder afspraak: 10 tot 20 uur
Telefonisch: 10 tot 20 uur