MooiMakers Kara Kara op Wereldwaterdag

Kom mee gezellig de handen uit de mouwen steken. We komen samen om afval te ruimen in de omgeving van de Bresserdijk, vlakbij de Molse Nete. We hebben een vaste ronde die we meermaals per jaar proper houden. Iedereen is welkom om éénmalig, of periodiek, te komen helpen. Dit keer geven we graag aan de geïnteresseerden een extra woordje uitleg over onze waterprojecten in Kara Kara. Want vandaag wordt er wereldwijd extra aandacht geschonken aan het belang van water, drinkbaar water en sanitatie.

Zorg zelf voor gepast schoeisel en kledij, (werk)handschoenen zijn ook aanbevolen. Wij voorzien onderweg een hapje en drankje. De ronde duurt gewoonlijk 1,5 uur maar dit varieert.

We spreken af aan het einde van de Bresserdijk (het onverharde deel, dat uitkomt aan de zuiderring) nog iets verder dan huisnummer 75. Opgelet: kom je met de auto? Laat deze dan best achter aan het einde van het verharde deel van de Bresserdijk en doe het laatste stukje te voet.

Mol heeft een stedenband met de gemeente Kara Kara, in Niger. Een comité van enthousiaste vrijwilligers doet hiervoor regelmatig fondsenwervende activiteiten; zoals de Baobar openhouden, benefietconcert in 't Getouw en afval ruimen via MooiMakers.

Wanneer

  • Zondag 22 maart 2026 van 10 tot 11.30 uur

Locatie

Afspraakplaats einde Bresserdijk
Bresserdijk 75, 2400 Mol

Prijs

    Gratis toegang

Organisatie

Vzw Kara karacomité