Missy Sippy All Stars

Met Missy Sippy All Stars halen we niet alleen een topband naar onze zaal, maar ook een stukje levende Belgische bluesgeschiedenis.

Van 2017 tot 2019 kregen we in onze reeks ‘Ode aan de blues’ zowat alle betere Belgische bluesbands over de vloer. Aan al die concerten bewaren we mooie herinneringen, maar één avond is ons bijzonder bijgebleven: het slotconcert van de Missy Sippy All Stars op 16 maart 2019, onder leiding van wijlen ‘Tiny Legs Tim’ De Graeve. Wie erbij was, weet het nog: dit was geen gewoon concert. Het was zo een avond waarop alles samenviel: de band, de muziek, het publiek en de bezieling van Tim.

De Missy Sippy All Stars groeiden uit de legendarische bluesjams in het Gentse muziekcafé Missy Sippy, waar jarenlang elke woensdagavond muzikanten samenkwamen onder de bezielende leiding van Tiny Legs Tim. Na zijn overlijden in 2022 besloten de All Stars zijn nalatenschap levend te houden. De jams vinden nog altijd elke week plaats - en met zowel vertrouwde als nieuwe gezichten - blijft de groep groeien en bloeien.

De Missy Sippy All Stars bij Ootello, brengen als ware ambassadeurs van de Belgische blues, een opzwepende mix van blues, boogiewoogie, gospel en rhythm-and-blues. Het wordt bovendien een blij weerzien met Matt T Mahony en Tom Eylenbosch, die vorig jaar elk met een sterk concert hun eerste soloalbum bij Ootello voorstelden.

Missy Sippy All Stars:
- Olivier Vander Bauwede - mondharmonica & vocals
- Matt T Mahony - gitaar & vocals
- Tom Eylenbosch - piano & vocals
- Pieter Mortier - contrabas
- Bernd Coene - drums

Wanneer

  • Zaterdag 5 december 2026 om 20.30 uur

Locatie

Theater Ootello
Ezaart 162, 2400 Mol

Prijs

    20 euro
    Reservatie via website Ootello: 15 euro

Inschrijven

Inschrijven tot en met zaterdag 5 december 2026
Koop je tickets

Organisatie

Toneelkring Ootello Ezaart